Albánia - Superliga
14:00 | Teuta Durrës | - | Dinamo City | |
14:00 | Egnatia Rrogozhinë | - | Tirana | |
14:00 | Vllaznia Shkodër | - | Skënderbeu Korçë | |
14:00 | Laçi | - | Kukësi | |
14:00 | Partizani Tirana | - | Erzeni Shijak | |
Anglia - FA Trophy
15:15 | Gateshead | - | Solihull Moors | |
Anglia - League Two
18:45 | Milton Keynes Dons | - | Crawley Town | |
Anglia - Premier League
57' | Fulham | 0 - 1 | Manchester City | ⚽ LIVE |
14:00 | AFC Bournemouth | - | Brentford | |
14:00 | Everton | - | Sheffield United | |
14:00 | Newcastle United | - | Brighton & Hove Albion | |
14:00 | Tottenham Hotspur | - | Burnley | |
14:00 | West Ham United | - | Luton Town | |
14:00 | Wolverhampton Wanderers | - | Crystal Palace | |
16:30 | Nottingham Forest | - | Chelsea | |
Ausztria - Regionalliga
38' | Kufstein | 0 - 0 | SVG Reichenau | ⚽ LIVE |
13:00 | Wals-Grünau | - | Dornbirner SV | |
13:00 | Ried II | - | ASK Klagenfurt | |
13:30 | Wolfsberger AC II | - | Union Vöcklamarkt | |
14:00 | Wiener Viktoria | - | Oberwart / Rotenturm | |
15:00 | Hohenems | - | TSV St. Johann | |
15:00 | Austria Salzburg | - | Rheindorf Altach II | |
17:00 | Bad Gleichenberg | - | St. Anna | |
Ausztria - Bundesliga
15:00 | Austria Vienna | - | Wolfsberger AC | |
15:00 | Austria Lustenau | - | Blau-Weiß Linz | |
15:00 | WSG Tirol | - | Rheindorf Altach | |
Azerbajdzsán - Premyer Liqa
13:00 | Araz Naxçıvan | - | Turan | |
15:30 | Zira | - | Qarabag | |
Belgium - First Division A
16:15 | AS Eupen | - | RWDM | |
16:15 | Sporting Charleroi | - | Kortrijk | |
18:45 | Anderlecht | - | Genk | |
Belorusszia - Premier League
14:00 | Arsenal | - | Slutsk | |
16:00 | Shakhtyor Soligorsk | - | BATE | |
18:00 | Dinamo Brest | - | Gomel | |
Belorusszia - 1. Division
Végeredmény | Niva Dolbizno | 3 - 3 | Bumprom | |
45' | Volna | 0 - 1 | Belshina | ⚽ LIVE |
15:00 | Ostrovets | - | Lida | |
Bosznia és Hercegovina - Premijer Liga
Bulgária - Second League
15:00 | Maritsa Plovdiv | - | Chernomorets Balchik | |
15:00 | Spartak Varna | - | Lovech | |
15:00 | Bdin | - | Spartak Pleven | |
15:00 | Chernomorets Burgas | - | CSKA 1948 Sofia II | |
Bulgária - First League
14:00 | Arda | - | Botev Plovdiv | |
16:30 | Ludogorets | - | CSKA Sofia | |
Ciprus - 1. Division
16:00 | Pafos | - | Omonia Nicosia | |
16:00 | APOEL | - | AEK Larnaca | |
16:00 | Anorthosis | - | Aris Limassol | |
Csehország - 3. liga
Végeredmény | Třinec | 5 - 2 | Hranice | |
Végeredmény | Loko Vltavín | 4 - 0 | Slavia Karlovy Vary | |
Végeredmény | Jablonec II | 0 - 0 | Arsenal Česká Lípa | |
Végeredmény | České Budějovice II | 1 - 3 | Přeštice | |
Végeredmény | Sparta Kolín | 5 - 0 | Slovan Liberec II | |
44' | Ústí nad Labem | 0 - 2 | Zápy | ⚽ LIVE |
13:00 | Baník Souš | - | Teplice II | |
14:30 | Uherský Brod | - | Znojmo | |
14:30 | Frýdek-Místek | - | Start Brno | |
15:00 | Sokol Živanice | - | Slovan Velvary | |
Csehország - FNL
15:00 | Hanácká | - | Chrudim | |
15:00 | Líšeň | - | Zbrojovka Brno | |
15:00 | Příbram | - | Vysočina Jihlava | |
Csehország - Czech Liga
13:00 | Baník Ostrava | - | Mladá Boleslav | |
13:00 | Viktoria Plzen | - | Slovacko | |
15:30 | Sparta Prague | - | Slavia Prague | |
Dánia - 2nd Division
Félidő | FA 2000 | 2 - 1 | Thisted | ⚽ LIVE |
45' | Skive | 1 - 0 | HIK | ⚽ LIVE |
45' | Fremad Amager | 0 - 0 | Brabrand | ⚽ LIVE |
45' | Aarhus Fremad | 1 - 0 | AB | ⚽ LIVE |
45' | Middelfart | 1 - 0 | Nykøbing | ⚽ LIVE |
Dánia - 1st Division
42' | SønderjyskE | 0 - 0 | AaB | ⚽ LIVE |
Észtország - Esiliiga A
Végeredmény | Paide II | 3 - 0 | JK Tabasalu | |
16:00 | Tartu Welco | - | Laagri | |
16:00 | FC Tallinn | - | Tallinna Kalev II | |
Észtország - Meistriliiga
60' | Flora | 0 - 0 | Vaprus | ⚽ LIVE |
14:00 | Kuressaare | - | Tammeka | |
Finnország - Veikkausliiga
45' | Haka | 1 - 0 | SJK | ⚽ LIVE |
14:00 | Oulu | - | Gnistan | |
16:00 | Inter Turku | - | HJK | |
Finnország - Suomen Cup
16:15 | PPS / Old Stars | - | TuPS | |
Görögország - Super League
17:00 | Atromitos | - | Asteras Tripolis | |
17:00 | OFI | - | Panaitolikos | |
17:00 | Panserraikos | - | Kifisia | |
17:00 | PAS Giannina | - | Volos NFC | |
Grúzia - Erovnuli Liga
17:00 | Dinamo Batumi | - | Telavi | |
Hollandia - Tweede Divisie
8' | GVVV | 0 - 0 | Spakenburg | ⚽ LIVE |
13' | Scheveningen | 0 - 0 | Almere City II | ⚽ LIVE |
12' | Koninklijke HFC | 0 - 0 | HHC | ⚽ LIVE |
13:00 | AFC | - | ACV | |
13:00 | Rijnsburgse Boys | - | Lisse | |
13:00 | ADO '20 | - | Kozakken Boys | |
13:30 | Sparta Rotterdam II | - | Quick Boys | |
13:30 | Katwijk | - | Excelsior Maassluis | |
16:00 | De Treffers | - | Noordwijk | |
Horvátország - 1. HNL
15:00 | Varaždin | - | Rijeka | |
17:30 | Dinamo Zagreb | - | Osijek | |
Horvátország - 2. HNL
12:50 | Vukovar | - | Dubrava Zagreb | |
15:30 | Dugopolje | - | Cibalia | |
Izland - Úrvalsdeild
14:00 | ÍA | - | Vestri | |
17:00 | Valur | - | KA | |
Kazahsztán - Premier League
45' | Turan Turkistan | 1 - 1 | Zhetysu | ⚽ LIVE |
Cancelled | Atyrau | - | Aksu | |
Lengyelország - Ekstraklasa
13:00 | Górnik Zabrze | - | Stal Mielec | |
15:30 | Jagiellonia Białystok | - | Korona Kielce | |
18:00 | Rakow Czestochowa | - | Pogon Szczecin | |
Lengyelország - I Liga
13:00 | Chrobry Głogów | - | Resovia Rzeszów | |
15:30 | Wisła Kraków | - | Lechia Gdańsk | |
18:00 | Stal Rzeszów | - | Nieciecza | |
Lettország - 1. Liga
Félidő | Mārupe | 0 - 0 | JFK Ventspils | ⚽ LIVE |
Félidő | Smiltene | 0 - 2 | Valmiera II | ⚽ LIVE |
14:00 | Ogre United | - | Tukums II | |
14:00 | Riga FC II | - | Leevon / PPK | |
Lettország - Virsliga
13:00 | Metta | - | FS Jelgava | |
15:00 | Grobiņas/LFS | - | Auda | |
Litvánia - A Lyga
45' | Dainava | 0 - 0 | TransINVEST Vilnius | ⚽ LIVE |
14:00 | Suduva | - | Džiugas Telšiai | |
16:00 | Banga | - | Panevezys | |
Litvánia - 1 Lyga
Végeredmény | Be1 NFA | 2 - 1 | Garliava | |
89' | Nevėžis | 0 - 1 | Minija | ⚽ LIVE |
45' | Riteriai | 0 - 0 | Ekranas | ⚽ LIVE |
44' | Atmosfera | 0 - 0 | Kauno Žalgiris II | ⚽ LIVE |
Magyarország - NB II
15:00 | Pécsi MFC | - | Soroksár SC | |
Magyarország - NB I
13:30 | MTK | - | Puskás | |
15:30 | Zalaegerszeg | - | Paks | |
17:30 | Diósgyőr | - | Ferencváros | |
Moldova - Divizia Nationala
13:00 | CSF Bălți | - | Dacia-Buiucani | |
13:00 | Univer Comrat | - | Speranța Drochia | |
13:00 | Saksan | - | Olimp Comrat | |
13:00 | Spartanii Selemet | - | Iskra | |
13:00 | Victoria | - | Speranis Nisporeni | |
15:00 | Milsami | - | Petrocub | |
17:00 | Zimbru | - | Sheriff | |
Németország - Oberliga
89' | Düneberg | 0 - 9 | Niendorfer TSV | ⚽ LIVE |
86' | Tennis Borussia | 0 - 4 | Lichtenberg | ⚽ LIVE |
54' | Bordesholm | 1 - 1 | Preußen Reinfeld | ⚽ LIVE |
42' | Weiche Flensburg II | 1 - 0 | Lübeck II | ⚽ LIVE |
41' | Plauen | 1 - 0 | Krieschow | ⚽ LIVE |
41' | Gebenbach | 2 - 0 | Abtswind | ⚽ LIVE |
43' | Meppen II | 0 - 1 | Schöningen | ⚽ LIVE |
45' | Rostocker FC | 2 - 2 | RSV Eintracht | ⚽ LIVE |
40' | Arnstadt | 3 - 0 | Ludwigsfelde | ⚽ LIVE |
36' | Union Sandersdorf | 1 - 1 | Auerbach | ⚽ LIVE |
41' | Bischofswerdaer FV | 1 - 0 | VfL Halle | ⚽ LIVE |
45' | SC Freital | 1 - 0 | Motor Marienberg | ⚽ LIVE |
45' | Germania Halberstadt | 0 - 0 | Magdeburg II | ⚽ LIVE |
44' | Wormatia Worms | 2 - 0 | Auersmacher | ⚽ LIVE |
12:00 | Eintracht Trier | - | Pirmasens | |
40' | Rain / Lech | 2 - 0 | Kottern | ⚽ LIVE |
44' | Dachau | 0 - 1 | Gundelfingen | ⚽ LIVE |
40' | Landsberg | 0 - 0 | Pipinsried | ⚽ LIVE |
41' | Deisenhofen | 0 - 1 | Sonthofen | ⚽ LIVE |
40' | 1860 München II | 0 - 0 | Kirchanschöring | ⚽ LIVE |
45' | Schwaben Augsburg | 0 - 1 | Erlbach | ⚽ LIVE |
6' | Rot-Weiß Koblenz | 1 - 0 | Pfeddersheim | ⚽ LIVE |
42' | Jahn Regensburg II | 1 - 1 | Coburg | ⚽ LIVE |
13:00 | Waldgirmes | - | Hanau 93 | |
13:00 | Fernwald | - | Baunatal | |
13:00 | FC 1906 Erlensee | - | Türk Gücü Friedberg | |
13:00 | Hohenwestedt | - | Heider SV | |
13:00 | Dornbreite Lübeck | - | Nordmark Satrup | |
13:00 | Würzburger FV | - | Bayern Hof | |
13:00 | Ramlingen / Ehlershausen | - | Lupo-Martini | |
13:00 | Atlas Delmenhorst | - | Arminia Hannover | |
13:00 | Buchholz | - | Harksheide | |
13:00 | Sasel | - | Rugenbergen | |
13:00 | Weidenhausen | - | 1905 Marburg | |
13:00 | Dietkirchen | - | Viktoria Griesheim | |
13:00 | Bayern Alzenau | - | FC Gießen | |
13:00 | Oberneuland | - | Brinkumer SV | |
13:00 | ESC Geestemünde | - | OSC Bremerhaven | |
13:00 | Leher TS | - | Vahr-Blockdiek | |
13:00 | Blumenthaler SV | - | Komet Arsten | |
13:00 | Hemelingen | - | TuRa Bremen | |
13:00 | BTS Neustadt | - | Werder Bremen II | |
13:00 | Vatan Sport Bremen | - | Woltmershausen | |
13:00 | Aumund-Vegesack | - | Union Bremen | |
13:30 | Nördlingen | - | Ismaning | |
13:30 | Mechtersheim | - | Gonsenheim | |
13:30 | Karbach | - | Dudenhofen | |
13:30 | FV Engers 07 | - | Morlautern | |
13:30 | Kaiserslautern II | - | Diefflen | |
14:00 | Oldenburger SV | - | Eichede | |
14:00 | Eintracht Celle | - | Schwarz-Weiß Rehden | |
15:00 | 1960 Hanau | - | SV Steinbach | |
15:30 | Ammerthal | - | ATSV Erlangen | |
Németország - Bundesliga
13:30 | RB Leipzig | - | Werder Bremen | |
13:30 | Freiburg | - | Heidenheim | |
13:30 | Borussia M'gladbach | - | Eintracht Frankfurt | |
13:30 | Koln | - | Union Berlin | |
16:30 | Mainz 05 | - | Borussia Dortmund | |
Németország - 3. Liga
43' | Viktoria Köln | 1 - 1 | Jahn Regensburg | ⚽ LIVE |
45' | Ingolstadt | 3 - 1 | Lübeck | ⚽ LIVE |
41' | Unterhaching | 0 - 2 | Dynamo Dresden | ⚽ LIVE |
43' | Arminia Bielefeld | 0 - 0 | Hallescher FC | ⚽ LIVE |
45' | Borussia Dortmund II | 0 - 2 | Ulm | ⚽ LIVE |
14:30 | Waldhof Mannheim | - | Sandhausen | |
Németország - 2. Bundesliga
84' | Schalke 04 | 2 - 1 | Hansa Rostock | ⚽ LIVE |
86' | Hertha BSC | 3 - 1 | Kaiserslautern | ⚽ LIVE |
86' | Nürnberg | 3 - 0 | Elversberg | ⚽ LIVE |
18:30 | Holstein Kiel | - | Fortuna Dusseldorf | |
Németország - Regionalliga
87' | Hannover 96 II | 5 - 0 | Eimsbütteler TV | ⚽ LIVE |
42' | Schott Mainz | 3 - 0 | Balingen | ⚽ LIVE |
41' | Hessen Kassel | 1 - 0 | Koblenz | ⚽ LIVE |
45' | Mainz 05 II | 1 - 0 | Kickers Offenbach | ⚽ LIVE |
45' | TSV Steinbach | 0 - 1 | Homburg | ⚽ LIVE |
44' | Stuttgarter Kickers | 0 - 0 | SGV Freiberg | ⚽ LIVE |
42' | Aalen | 0 - 1 | Astoria Walldorf | ⚽ LIVE |
42' | Eintracht Frankfurt II | 0 - 0 | Stuttgart II | ⚽ LIVE |
44' | Hoffenheim II | 0 - 0 | FSV Frankfurt | ⚽ LIVE |
42' | Barockstadt Fulda-Lehn. | 0 - 0 | Bahlinger SC | ⚽ LIVE |
41' | Düren Merzenich | 2 - 1 | Alemannia Aachen | ⚽ LIVE |
Félidő | Gütersloh | 0 - 3 | Köln II | ⚽ LIVE |
45' | Fortuna Düsseldorf II | 1 - 1 | Roding | ⚽ LIVE |
40' | Fortuna Köln | 1 - 0 | Schalke 04 II | ⚽ LIVE |
44' | Rot Weiss Ahlen | 1 - 1 | Borussia M'gladbach II | ⚽ LIVE |
43' | 1. FC Bocholt | 0 - 0 | Wuppertaler SV | ⚽ LIVE |
44' | Greuther Fürth II | 0 - 0 | Bayern München II | ⚽ LIVE |
Félidő | Ansbach | 1 - 1 | Schweinfurt | ⚽ LIVE |
43' | Schalding-Heining | 0 - 1 | Würzburger Kickers | ⚽ LIVE |
44' | Vilzing | 5 - 0 | Türkgücü München | ⚽ LIVE |
45' | Augsburg II | 2 - 0 | Eintracht Bamberg | ⚽ LIVE |
Félidő | Illertissen | 1 - 0 | Buchbach | ⚽ LIVE |
43' | Aubstadt | 0 - 0 | Viktoria Aschaffenburg | ⚽ LIVE |
14:00 | Jeddeloh | - | Spelle-Venhaus | |
16:00 | Drochtersen / Assel | - | Kilia Kiel | |
North Macedonia - Second League
15:00 | Teteks | - | Ohrid Lihnidos | |
15:00 | Besa Dobërdoll | - | Bashkimi Kumanovo | |
15:00 | Pelister | - | Pobeda | |
15:00 | Aresimi | - | Osogovo | |
15:00 | Skopje | - | Belasica | |
15:00 | Vardar Negotino | - | Novaci | |
15:00 | Karaorman Struga | - | Kamenica Sasa | |
15:00 | Kozhuf Gevgelija | - | Detonit Plachkovica | |
Norvégia - Eliteserien
Norvégia - 1. Division
14:00 | Lyn | - | Levanger | |
14:00 | Aalesund | - | Valerenga | |
14:00 | Bryne | - | Mjøndalen | |
14:00 | Kongsvinger | - | Raufoss | |
14:00 | Moss | - | Stabæk | |
14:00 | Åsane | - | Start | |
14:00 | Ranheim | - | Egersund | |
14:00 | Sogndal | - | Sandnes Ulf | |
Norvégia - 2. Division
90' | Sotra | 1 - 2 | Lysekloster | ⚽ LIVE |
63' | Tromsdalen | 1 - 0 | Gjøvik-Lyn | ⚽ LIVE |
45' | Ullensaker / Kisa | 0 - 0 | Follo | ⚽ LIVE |
13:00 | Eidsvold | - | Strindheim | |
14:00 | Arendal | - | Kvik Halden | |
14:00 | Eik Tønsberg | - | Jerv | |
14:00 | Notodden | - | Fløy-Flekkerøy | |
Olaszország - Serie A
16:00 | Napoli | - | Bologna | |
18:45 | Milan | - | Cagliari | |
Oroszország - Premier League
83' | Rubin Kazan | 3 - 1 | Rostov | ⚽ LIVE |
13:30 | Spartak Moscow | - | Krasnodar | |
16:00 | Zenit | - | CSKA Moscow | |
18:30 | Baltika | - | Dinamo Moscow | |
Oroszország - FNL
14:00 | Arsenal Tula | - | Neftekhimik | |
Portugália - Primeira Liga
14:30 | Portimonense | - | Rio Ave | |
14:30 | Vizela | - | Estrela | |
17:00 | Estoril | - | Sporting Lisbon | |
19:30 | Vitoria Guimaraes | - | Sporting Braga | |
Románia - Liga III
15:00 | FC Bacău | - | Ştiinţa Miroslava | |
15:00 | Bucovina Rădăuţi | - | CSM Bacău | |
15:00 | CSSM Vaslui | - | Aerostar Bacău | |
15:00 | Sighetu Marmaţiei | - | Crişul Sântandrei | |
15:00 | Viitorul Şuţeşti | - | Dacia Unirea Brăila | |
15:00 | Râmnicu Sărat | - | Hamangia Baia | |
15:00 | Viitorul Ianca | - | Voința Limpeziș | |
15:00 | Unirea Braniştea | - | Sporting Lieşti | |
15:00 | Metalul Buzău | - | Focşani | |
15:00 | Voluntari II | - | Gloria Băneasa | |
15:00 | Recolta Gheorghe Doja | - | Axiopolis | |
15:00 | Progresul Fundulea | - | Înainte Modelu | |
15:00 | LPS HD Clinceni | - | Agricola Borcea | |
15:00 | Afumaţi | - | Dunărea Călăraşi | |
15:00 | Păuleşti | - | Flacăra Moreni | |
15:00 | Pucioasa | - | Plopeni | |
15:00 | Tricolorul Breaza | - | ARO Muscelul Câmpulung | |
15:00 | Dunărea 2020 Giurgiu | - | Blejoi | |
15:00 | CS Dinamo București | - | Popești-Leordeni | |
15:00 | Municipal Braşov | - | Târgu Secuiesc | |
15:00 | Ciucaş Tărlungeni | - | Viitorul Curiţa | |
15:00 | Cozia Călimăneşti | - | Sporting Roşiori | |
15:00 | Flacăra Horezu | - | Unirea Bascov | |
15:00 | Petrolul Potcoava | - | Oltul Curtişoara | |
15:00 | Viitorul Dăești | - | Vediţa Coloneşti | |
15:00 | Progresul Pecica | - | Avântul Periam | |
15:00 | Socodor | - | Gloria Lunca Teuz Cermei | |
15:00 | Bihor Oradea | - | SSU Poli Timişoara | |
15:00 | Unirea Alba Iulia | - | Metalurgistul Cugir | |
15:00 | Industria Galda de Jos | - | Avântul Reghin | |
15:00 | Universitatea Alba Iulia | - | Unirea Ungheni | |
15:00 | Gloria Bistriţa | - | ACS Mediaş 2022 | |
15:00 | Turceni | - | Gilortul | |
Románia - Liga II
Végeredmény | Metaloglobus | 1 - 1 | Argeș | |
Végeredmény | Dumbrăviţa | 1 - 1 | Ceahlăul Piatra Neamţ | |
Végeredmény | Unirea Dej | 1 - 0 | Alexandria | |
Végeredmény | Chindia Târgovişte | 3 - 0 | Slatina | |
Végeredmény | Progresul Spartac | 3 - 1 | Tunari | |
Végeredmény | CSA Steaua Bucureşti | 2 - 0 | Concordia Chiajna | |
Végeredmény | Mioveni | 3 - 1 | Corvinul Hunedoara | |
Végeredmény | Csikszereda | 0 - 1 | AS FC Buzău | |
Végeredmény | Unirea Slobozia | 0 - 0 | 1599 Şelimbăr | |
Románia - Liga I
Skócia - Premiership
57' | Celtic | 2 - 1 | Rangers | ⚽ LIVE |
14:00 | Hearts | - | Dundee | |
14:00 | St. Mirren | - | Kilmarnock | |
14:00 | Livingston | - | St. Johnstone | |
14:00 | Ross County | - | Motherwell | |
Skócia - Championship
14:00 | Hamilton Academical | - | Alloa Athletic | |
14:00 | Inverness CT | - | Montrose | |
Skócia - League Two
14:00 | East Kilbride | - | Stranraer | |
Skócia - League One
14:00 | Stirling Albion | - | Dumbarton | |
14:00 | Peterhead | - | Spartans | |
Spanyolország - Tercera Division
Végeredmény | Real Murcia II | 2 - 4 | Deportiva Minera | |
Végeredmény | Ibiza Islas Pitiusas | 3 - 0 | Mercadal | |
Végeredmény | Villarreal III | 1 - 0 | Torrellano | |
13:40 | Ponferradina II | - | Almazán | |
14:00 | Rapitenca | - | L'Escala | |
14:00 | Patacona | - | Burriana | |
14:00 | Colegios Diocesanos | - | Cultural Leonesa II | |
14:15 | Tuilla | - | Barcia | |
14:30 | Lerinés | - | Beti Onak | |
15:00 | Arzúa | - | Silva | |
15:00 | Leioa | - | San Ignacio | |
15:00 | Sámano | - | Escobedo | |
15:00 | La Virgen del Camino | - | Villaralbo | |
15:30 | Atlético Arteixo | - | Bergantiños | |
15:30 | Alcúdia | - | Collerense | |
15:30 | Llosetense | - | Arenal | |
15:30 | Mollerussa | - | Peralada | |
15:45 | La Cuadra | - | Santa Úrsula | |
16:00 | Laredo | - | Revilla | |
16:00 | Vitoria | - | Pasaia KE | |
16:00 | Lagun Onak | - | Padura | |
16:00 | Durango | - | Touring | |
16:00 | Deusto | - | Beasain | |
16:00 | Deportivo Alavés III | - | Portugalete | |
16:00 | Basconia | - | Anaitasuna | |
16:00 | Urduliz | - | Aurrerá Ondarroa | |
16:00 | Atlético Albericia | - | Torina | |
16:00 | Castelldefels | - | Grama | |
16:00 | Prat | - | Vilafranca | |
16:00 | Olot | - | Montañesa | |
16:00 | Reddis | - | Girona II | |
16:00 | Badalona II | - | San Cristóbal | |
16:00 | Vilassar Mar | - | Tona | |
16:00 | Utrillas | - | Cariñena | |
16:00 | Cartes | - | Tropezón | |
16:00 | Guarnizo | - | Solares | |
16:00 | Velarde | - | Vimenor | |
16:00 | Castro | - | Villa | |
16:00 | Lagunak | - | Huarte | |
16:00 | Peña Sport | - | Avance Ezcabarte | |
16:00 | Cortes | - | Pamplona | |
16:00 | Beti Kozkor | - | Alesves | |
16:00 | Bidezarra | - | Subiza | |
16:00 | Ardoi | - | Txantrea | |
16:00 | Cantolagua | - | Oberena | |
16:00 | Cirbonero | - | Burladés | |
16:00 | Arucas | - | Marino | |
16:00 | Naval | - | Atlético Mineros | |
16:00 | Bezana | - | Colindres | |
16:30 | Añorga | - | Derio | |
16:30 | Balsicas Atlético | - | Racing Murcia | |
16:45 | Atlético Monzón | - | Binéfar | |
17:15 | Castellonense | - | Atzeneta | |
Spanyolország - Segunda B
14:00 | Tarazona | - | Sabadell | |
15:00 | Lugo | - | Cornellà | |
16:00 | Gimnàstic Tarragona | - | SD Logroñés | |
17:00 | Celta de Vigo II | - | Rayo Majadahonda | |
17:00 | Mérida | - | Intercity | |
17:00 | Recreativo Huelva | - | Algeciras | |
18:00 | Fuenlabrada | - | Arenteiro | |
18:00 | Córdoba | - | Sanluqueño | |
Spanyolország - Segunda División
44' | Racing Santander | 1 - 0 | Mirandes | ⚽ LIVE |
14:15 | Racing Ferrol | - | Alcorcon | |
14:15 | Sporting Gijon | - | FC Andorra | |
16:30 | Real Valladolid | - | Espanyol | |
19:00 | Levante | - | Eibar | |
Spanyolország - La Liga
45' | Mallorca | 1 - 0 | Las Palmas | ⚽ LIVE |
14:15 | Villarreal | - | Sevilla | |
16:30 | Granada | - | Real Madrid | |
19:00 | Athletic Club | - | Osasuna | |
Svájc - Super League
18:30 | Young Boys | - | Lugano | |
18:30 | Stade-Lausanne-Ouchy | - | Yverdon Sport | |
Svájc - Challenge League
16:00 | Xamax | - | Vaduz | |
16:00 | Thun | - | Schaffhausen | |
Svédország - Allsvenskan
13:00 | AIK | - | Sirius | |
13:00 | Halmstad | - | Mjällby | |
15:30 | GAIS | - | Västerås SK | |
Svédország - Division 1
14:00 | Stockholm Inter | - | FBK Karlstad | |
14:00 | Rosengård | - | Ljungskile | |
15:00 | Nordic United | - | Täby | |
Svédország - Superettan
88' | Trelleborg | 2 - 2 | Utsikten | ⚽ LIVE |
13:00 | GIF Sundsvall | - | Landskrona | |
13:00 | Varberg | - | Örgryte | |
Szlovákia - Super Liga
13:30 | Podbrezová | - | Slovan Bratislava | |
15:30 | Ružomberok | - | Zilina | |
16:00 | Trenčín | - | Dukla Banská Bystrica | |
16:00 | Zemplín Michalovce | - | Zlaté Moravce | |
16:00 | Skalica | - | FC Košice | |
Szlovénia - 2. SNL
15:30 | Fužinar | - | Tabor Sežana | |
15:30 | Bistrica | - | Brinje Grosuplje | |
15:30 | Dekani | - | Nafta | |
Szlovénia - 1. SNL
13:00 | Rogaška | - | Aluminij | |
15:30 | Domzale | - | Radomlje | |
18:15 | Maribor | - | Olimpija | |
Törökország - 1. Lig
13:00 | Tuzlaspor | - | Gençlerbirliği | |
13:00 | Kocaelispor | - | Sakaryaspor | |
13:00 | Göztepe | - | Bodrum FK | |
13:00 | Boluspor | - | Çorum FK | |
13:00 | Adanaspor | - | Bandırmaspor | |
13:00 | Erzurumspor FK | - | Eyüpspor | |
13:00 | Şanlıurfaspor | - | Manisa FK | |
Ukrajna - Persha Liga
Végeredmény | FK Metalist Kharkiv | 1 - 2 | Hirnyk-Sport | |
Végeredmény | FSC Mariupol' | 1 - 2 | Karpaty Lviv | |
Végeredmény | Podillya Khmelnytskyi | 3 - 0 | Dinaz Vyshhorod | |
53' | SK Poltava | 2 - 2 | Nyva Buzova | ⚽ LIVE |
54' | Khust City | 2 - 2 | Chernihiv | ⚽ LIVE |
Ukrajna - Premier League
Végeredmény | Vorskla | 2 - 3 | Minai | |
13' | Obolon' Kyiv | 0 - 0 | Rukh Vynnyky | ⚽ LIVE |
15:00 | Shakhtar Donetsk | - | Dinamo Kiev | |
Wales - Premier League
66' | Newtown | 0 - 4 | Penybont | ⚽ LIVE |
Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 11-05-2024, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.