Holnapi focimeccsek - Holnapi mérkőzések

Albánia - Superliga
16:00Vllaznia Shkodër vs Tirana
16:00Teuta Durrës vs Erzeni Shijak
Anglia - League Two
12:30AFC Wimbledon vs Milton Keynes Dons
15:00Bradford City vs Notts County
15:00Colchester United vs Stockport County
15:00Crawley Town vs Barrow
15:00Crewe Alexandra vs Morecambe
15:00Grimsby Town vs Forest Green Rovers
15:00Newport County vs Mansfield Town
15:00Salford City vs Gillingham
15:00Swindon Town vs Harrogate Town
15:00Tranmere Rovers vs Sutton United
15:00Walsall vs Doncaster Rovers
15:00Wrexham vs Accrington Stanley
Anglia - National League
12:30Dorking Wanderers vs Chesterfield
15:00Fylde vs Maidenhead United
15:00Boreham Wood vs Gateshead
15:00Bromley vs Halifax Town
15:00Dagenham & Redbridge vs Altrincham
15:00Eastleigh vs Solihull Moors
15:00Ebbsfleet United vs Rochdale
15:00Hartlepool United vs Barnet
15:00Oldham Athletic vs Southend United
15:00Oxford City vs Aldershot Town
15:00Woking vs Kidderminster Harriers
15:00York City vs Wealdstone
Anglia - Premier League
15:00Brentford vs Chelsea
15:00Everton vs West Ham United
15:00Fulham vs Brighton & Hove Albion
15:00Newcastle United vs Wolverhampton Wanderers
15:00Nottingham Forest vs Liverpool
15:00Tottenham Hotspur vs Crystal Palace
17:30Luton Town vs Aston Villa
Anglia - Championship
12:30Huddersfield Town vs Leeds United
12:30Bristol City vs Cardiff City
15:00Birmingham City vs Southampton
15:00Leicester City vs Queens Park Rangers
15:00Millwall vs Watford
15:00Norwich City vs Sunderland
15:00Plymouth Argyle vs Ipswich Town
15:00Preston North End vs Hull City
15:00Rotherham United vs Sheffield Wednesday
15:00Stoke City vs Middlesbrough
15:00Swansea City vs Blackburn Rovers
Anglia - League One
15:00Bolton Wanderers vs Cambridge United
15:00Carlisle United vs Reading
15:00Cheltenham Town vs Burton Albion
15:00Derby County vs Port Vale
15:00Fleetwood Town vs Wigan Athletic
15:00Leyton Orient vs Bristol Rovers
15:00Lincoln City vs Stevenage
15:00Northampton Town vs Charlton Athletic
15:00Peterborough United vs Exeter City
15:00Shrewsbury Town vs Blackpool
15:00Wycombe Wanderers vs Barnsley
15:00Portsmouth vs Oxford United
Azerbajdzsán - Premyer Liqa
12:00Zira vs Turan
14:30Sabah vs Araz Naxçıvan
Belgium - First Division A
15:00Cercle Brugge vs Mechelen
17:15OH Leuven vs Union Saint-Gilloise
19:45Standard Liège vs Gent
Belgium - First Division B
15:00Lierse K vs Francs Borains
19:00Lommel vs Liège
19:00Deinze vs RSC Anderlecht II
Bosznia és Hercegovina - Premijer Liga
12:00Tuzla City vs Zvijezda 09
12:00Igman Konjic vs Siroki Brijeg
15:00Sloga Doboj vs Zrinjski
Bulgária - First League
10:45Etar VT vs Lokomotiv Sofia 1929
13:15Krumovgrad vs Lokomotiv Plovdiv
15:45Slavia Sofia vs Botev Plovdiv
Ciprus - 1. Division
16:00Doxa vs Karmiotissa
17:00Othellos vs AEL
Csehország - Czech Liga
14:00Jablonec vs Hradec Králové
14:00Mladá Boleslav vs České Budějovice
14:00Sigma Olomouc vs Bohemians 1905
14:00Karviná vs Slovacko
17:00Pardubice vs Viktoria Plzen
Dánia - 1st Division
12:00Kolding vs Hobro
14:00SønderjyskE vs Vendsyssel
14:00B 93 vs HB Køge
Észak-Írország - Championship 1
15:00Dundela vs Ards
15:00Annagh United vs H&W Welders
15:00Dergview vs Ballinamallard United
17:30Portadown vs Knockbreda
Észtország - Meistriliiga
10:30Kuressaare vs Nõmme Kalju
12:30FCI Levadia vs Trans
Finnország - Suomen Cup
14:00Heinapaan Hanhet 24 vs RoPo
14:15LoPS vs Boda
15:45LAUTP / 2 vs Loviisa
16:00PaRi vs OuPa
16:00LaVe / KPR vs Nekalan Pallo
17:00SJK-j vs Sisu
17:00KoiPS / Dynamo vs POHU / Simpsons
17:00Ponnistus / Peruskallio vs SUMU
18:00Rastaala vs Kilo IF
18:00I-HK II vs ToTe / Keparoi
18:00Nousu vs MuurY
18:00Inter Vuosaari vs LePa
19:00APV vs KOMU
Franciaország - Ligue 2
14:00Paris FC vs Saint-Etienne
18:00Annecy vs Quevilly-Rouen Métropole
18:00Pau vs Caen
18:00Bastia vs Grenoble Foot 38
18:00Auxerre vs Valenciennes
18:00Laval vs Amiens SC
18:00Guingamp vs Troyes
18:00Dunkerque vs Concarneau
18:00Rodez vs Bordeaux
Franciaország - Ligue 1
16:00Reims vs Lille
20:00Clermont vs Olympique Marseille
Grúzia - Erovnuli Liga
14:00Saburtalo vs Telavi
15:00Dinamo Tbilisi vs Samgurali
16:00Torpedo Kutaisi vs Samtredia
Hollandia - Eredivisie
17:45Go Ahead Eagles vs RKC Waalwijk
19:00Vitesse vs Twente
20:00Sparta Rotterdam vs AZ
Horvátország - 1. HNL
14:00Slaven Koprivnica vs Lokomotiva Zagreb
16:10Hajduk Split vs Istra 1961
Horvátország - 2. HNL
11:50Šibenik vs Croatia Zmijavci
14:00Bijelo Brdo vs Cibalia
Izland - League Cup
11:00FH vs Grótta
14:00Fram vs ÍBV
16:00Dalvík / Reynir vs Víkingur Reykjavík
16:15Thór vs KR
Kazahsztán - Premier League
09:00Kairat vs Kyzyl-Zhar
09:00Yelimay Semey vs Atyrau
11:30Ordabasy vs Shakhter Karagandy
14:00Tobol vs Arys
Lengyelország - Ekstraklasa
14:00Górnik Zabrze vs Jagiellonia Białystok
16:30Slask Wroclaw vs Widzew Łódź
19:00Legia Warsaw vs Pogon Szczecin
Magyarország - NB I
11:30Debrecen vs Mezőkövesd
13:30Kisvárda vs Zalaegerszeg
17:45Diósgyőr vs Puskás
Németország - 3. Liga
13:00Hallescher FC vs Dynamo Dresden
13:00Lübeck vs Saarbrücken
13:001860 München vs Ulm
13:00Waldhof Mannheim vs Jahn Regensburg
13:00Erzgebirge Aue vs Preußen Münster
15:30Rot-Weiss Essen vs Unterhaching
Németország - 2. Bundesliga
12:00Hannover 96 vs Fortuna Dusseldorf
12:00Hansa Rostock vs Kaiserslautern
12:00Nürnberg vs Eintracht Braunschweig
19:30Karlsruhe vs Greuther Fürth
Németország - Bundesliga
14:30Union Berlin vs Borussia Dortmund
14:30Mainz 05 vs Borussia M'gladbach
14:30Bochum vs RB Leipzig
14:30Heidenheim vs Eintracht Frankfurt
14:30Darmstadt vs Augsburg
17:30Wolfsburg vs Stuttgart
Olaszország - Serie B
13:00Südtirol vs Lecco
13:00Ternana vs Parma
13:00Brescia vs Palermo
Olaszország - Serie A
14:00Udinese vs Salernitana
17:00Monza vs Roma
19:45Torino vs Fiorentina
Örményország - Premier League
11:00Shirak vs Urartu
11:00Alashkert vs Noah
Oroszország - FNL
08:30Yenisey vs Torpedo Moskva
10:30Sokol Saratov vs Dynamo Makhachkala
12:00Kuban Krasnodar vs Shinnik
12:00Leningradets vs KAMAZ
Oroszország - Premier League
11:00CSKA Moscow vs Orenburg
13:30Krasnodar vs Rubin Kazan
16:00Akhmat Grozny vs Ural
16:30Zenit vs Spartak Moscow
Portugália - Primeira Liga
15:30Moreirense vs Rio Ave
18:00Estoril vs Vitoria Guimaraes
20:30Sporting Braga vs Estrela
Románia - Liga I
12:00UTA Arad vs U Craiova 1948
15:00Hermannstadt vs Oţelul
18:00FCV Farul Constanţa vs CFR Cluj
Skócia - Premiership
15:00Dundee vs Kilmarnock
15:00Hibernian vs Ross County
15:00Rangers vs Motherwell
15:00St. Johnstone vs Livingston
15:00St. Mirren vs Aberdeen
Spanyolország - Segunda B
15:00Arenteiro vs Gimnàstic Tarragona
15:00Fuenlabrada vs Ponferradina
15:00Algeciras vs Granada II
17:00Cultural Leonesa vs Tarazona
17:00Teruel vs Rayo Majadahonda
17:00Real Sociedad B vs SD Logroñés
19:00Cornellà vs Osasuna II
19:00Unionistas de Salamanca vs Celta de Vigo II
Spanyolország - Segunda División
13:00Eldense vs Villarreal II
15:15Espanyol vs Huesca
15:15Racing Ferrol vs Racing Santander
17:30Real Oviedo vs Levante
20:00Burgos vs FC Cartagena
Spanyolország - La Liga
13:00Sevilla vs Real Sociedad
15:15Rayo Vallecano vs Cadiz
17:30Getafe vs Las Palmas
20:00Valencia vs Real Madrid
Svájc - Super League
17:00Servette vs St.Gallen
17:00Stade-Lausanne-Ouchy vs Grasshoppers
19:30Basel vs Lausanne-Sport
Szerbia - Super Liga
13:00Javor vs Vojvodina
15:00TSC vs Red Star Belgrade
17:30Partizan vs Železničar Pančevo
Szlovákia - Super Liga
16:00Ružomberok vs Podbrezová
16:00Dukla Banská Bystrica vs FC Košice
16:00Slovan Bratislava vs Spartak Trnava
16:00Skalica vs Trenčín
16:00Zemplín Michalovce vs Zlaté Moravce
16:00DAC 1904 vs Zilina
Szlovénia - 1. SNL
14:00Olimpija vs Celje
16:30Maribor vs Domzale
Törökország - Süper Lig
10:30Ankaragücü vs İstanbulspor
13:00Rizespor vs Kayserispor
16:00Hatayspor vs Fenerbahce
Ukrajna - Premier League
11:00Minai vs Metalist 1925 Kharkiv
13:30Vorskla vs Veres Rivne
13:30Dinamo Kiev vs Chornomorets
16:00Kolos Kovalivka vs Rukh Vynnyky
Wales - Premier League
12:30Colwyn Bay vs Haverfordwest County
12:45The New Saints vs Cardiff MU
14:30Aberystwyth Town vs Barry Town United
14:30Penybont vs Pontypridd United

Számos okunk van arra, hogy figyelemmel kísérjük a holnapi labdarúgó-mérkőzéseket. Itt nem csak a legfrissebb mérkőzéseket tekintheti meg, hanem a SoccerStats 247 által biztosított statisztikákat és híreket is elolvashatja. A valószínű felállást, valamint a mérkőzések dátumát és időpontját is ellenőrizheti. A holnapi labdarúgó-mérkőzéseknek köszönhetően megtudhatja, hogy legközelebb mely csapatok játszanak. Nagyon izgalmas lesz a kedvenc csapat vagy játékos holnapi meccsének megtekintése. Ha nem tud eljutni a mérkőzésre, online bármikor megnézheti az eredményeket.

Az európai és a nemzetközi bajnokságok számos mérkőzése között válogathat. A fenti listán böngészheti a holnapi, azaz a 2024-3-02-i mérkőzéseket, és megnézheti a legjobb meccseket.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa