Mai foci - Élő foci eredmények

Anglia - FA Cup
12:45King's Lynn Town-Stevenage
15:00Barnsley-Crewe Alexandra
15:00Forest Green Rovers-Alvechurch
15:00Portsmouth-Milton Keynes Dons
15:00Charlton Athletic-Stockport County
15:00Sheffield Wednesday-Mansfield Town
15:00Walsall-Carlisle United
15:00Accrington Stanley-Barnet
15:00AFC Wimbledon-Chesterfield
15:00Cambridge United-Grimsby Town
15:00Shrewsbury Town-Peterborough United
15:00Hartlepool United-Harrogate Town
15:00Oxford United-Exeter City
15:15Wrexham-Farnborough
17:00Dagenham & Redbridge-Gillingham
Anglia - National League
15:00Aldershot Town-Southend United
15:00Altrincham-Eastleigh
15:00Dorking Wanderers-York City
15:00Maidstone United-Maidenhead United
ElhalasztvaOldham Athletic-Dagenham & Redbridge
15:00Torquay United-Gateshead
15:00Wealdstone-Scunthorpe United
ElhalasztvaWrexham-Bromley
15:00Yeovil Town-Halifax Town
Belgium - First Division B
15:00Standard Liège II-Deinze
19:00RSC Anderlecht II-Beerschot
Belorusszia - Coppa
10:00Slutsk-Dinamo Minsk
12:00Minsk-Shakhtyor
15:00Energetyk-BGU-BATE
Bulgária - Cup
10:00Gigant Saedinenie-CSKA Sofia
11:30Minyor Pernik-Beroe
11:30Sevlievo-CSKA 1948 Sofia
11:30Maritsa Plovdiv-Arda
Bulgária - First League
13:00Slavia Sofia-Ludogorets
Ciprus - 1. Division
15:00Karmiotissa-Doxa
17:00AEK Larnaca-Apollon
Csehország - Kupa
14:00Slovan Liberec-Sigma Olomouc
Észak-Írország - Championship 1
15:00Ballinamallard United-Knockbreda
15:00Ballyclare Comrades-Institute
15:00Dergview-Loughgall
15:00Warrenpoint Town-Ards
Észak-Írország - Premiership
15:00Carrick Rangers-Ballymena United
15:00Cliftonville-Newry City
15:00Dungannon Swifts-Glenavon
15:00Portadown-Glentoran
17:30Linfield-Crusaders
Grúzia - Erovnuli Liga
09:30Lokomotivi Tbilisi-Saburtalo
09:30Samgurali-Dinamo Tbilisi
09:30Torpedo Kutaisi-Sioni
09:30Telavi-Dila
09:30Gagra-Dinamo Batumi
Hollandia - Tweede Divisie
13:30Sparta Rotterdam II-Excelsior Maassluis
13:30HHC-Spakenburg
14:00Rijnsburgse Boys-Volendam II
14:00IJsselmeervogels-Scheveningen
14:00AFC-OFC
14:30Katwijk-Lisse
14:30Koninklijke HFC-Kozakken Boys
14:30TEC-Noordwijk
17:00De Treffers-Quick Boys
Horvátország - 2. HNL
12:00Orijent 1919-Cibalia
12:30Hrvatski dragovoljac-Kustošija
12:30Solin-Jarun
12:30Dubrava Zagreb-Bijelo Brdo
12:30Vukovar-Dugopolje
12:30Rudeš-Croatia Zmijavci
Magyarország - NB II
12:00Gyirmót-Szeged-Csanád
Montenegró - First League
11:00Rudar-Arsenal Tivat
11:00Decic-Jedinstvo
11:00Iskra-Mornar
Németország - Regionalliga
12:00Rot-Weiß Erfurt-Babelsberg
12:30Weiche Flensburg-Kickers Emden
13:00TSV Steinbach-Barockstadt Fulda-Lehn.
13:00Balingen-FSV Frankfurt
13:00Homburg-Rot-Weiß Koblenz
13:00Kickers Offenbach-Wormatia Worms
13:00Astoria Walldorf-Eintracht Trier
13:00Stuttgart II-Bahlinger SC
13:00Ulm-Mainz 05 II
13:00Aalen-SGV Freiberg
13:00Lippstadt 08-Fortuna Köln
13:00Wattenscheid 09-Preußen Münster
13:00Wiedenbrück-Fortuna Düsseldorf II
13:001. FC Bocholt-Düren Merzenich
13:00Alemannia Aachen-Rot-Weiß Oberhausen
13:00Borussia M'gladbach II-Kaan-Marienborn
13:00Köln II-Roding
ElhalasztvaRot Weiss Ahlen-Wuppertaler SV
13:00Wacker Burghausen-Viktoria Aschaffenburg
13:00Greuther Fürth II-Türkgücü München
13:00Aubstadt-Ansbach
13:00Würzburger Kickers-Eichstätt
13:00Hankofen-Hailing-Pipinsried
13:00Rain / Lech-Nürnberg II
13:00Illertissen-Buchbach
13:00Augsburg II-Schweinfurt
13:00Straelen-Schalke 04 II
13:00Atlas Delmenhorst-Borussia Hildesheim
13:00St. Pauli II-Phönix Lübeck
13:00Holstein Kiel II-BW Lohne
14:00Schwarz-Weiß Rehden-Bremer SV
Németország - Oberliga
12:00Dassendorf-Eimsbütteler TV
12:00BTS Neustadt-Leher TS
12:00Rostocker FC-Pampow
12:00Optik Rathenow-Eintracht Mahlsdorf
12:00Werder Bremen III-Blumenthaler SV
12:30Tasmania Berlin-Hansa Rostock II
12:30Einheit Rudolstadt-SC Freital
12:30Westerhausen-Union Sandersdorf
12:30Krieschow-Auerbach
12:30FC Grimma-Budissa Bautzen
12:30An der Fahner Höhe-Bischofswerdaer FV
12:30Oberlausitz Neugersdorf-VfL Halle
12:30Bordesholm-Weiche Flensburg II
12:30RSV Eintracht-CFC Hertha
12:301. FC Frankfurt-Hertha Zehlendorf
13:00CfR Pforzheim-Göppinger SV
13:00Ravensburg-Offenburger FV
13:00Villingen-Hollenbach
13:00Schalding-Heining-Ismaning
13:00Dachau-Erlbach
13:00Deisenhofen-Kirchanschöring
13:00Backnang-Reutlingen
13:00Landsberg-Kottern
13:00Schwaben Augsburg-Gundelfingen
13:00Vatan Sport-Komet Arsten
13:00Pansdorf-Kilia Kiel
13:00Bayern Alzenau-FC Gießen
13:00Aumund-Vegesack-Brinkumer SV
13:00OSC Bremerhaven-Schwachhausen
13:001860 Rosenheim-Garching
13:00Pirmasens-Auersmacher
13:00Union Neumünster-Eckernförder SV
13:00Husumer SV-GW Siebenbäumen
13:00Heider SV-Dornbreite Lübeck
13:00Geesdorf-Großbardorf
13:00ASV Neumarkt-Abtswind
13:00Würzburger FV-Bayern Hof
13:00Eintracht Bamberg-DJK Bamberg
13:00Gebenbach-ATSV Erlangen
13:00Donaustauf-Cham
13:00Nördlingen-Memmingen
13:15Sonsbeck-TVD Velbert
13:30Nöttingen-Stuttgarter Kickers
13:30Mutschelbach-Neckarsulmer SU
13:30FC Holzhausen-Freiburger FC
13:30Oberachern-Rielasingen-Arlen
13:30Bietigheim-Bissingen-Sonnenhof Großaspach
13:30Eintracht Frankfurt II-SV Steinbach
13:30Waldgirmes-Unter-Flockenbach
13:30Kaiserslautern II-Diefflen
13:30Weidenhausen-Rot-Weiß Hadamar
13:30Fernwald-Rot-Weiß Walldorf
13:30Karbach-Ahrweiler BC
14:30Pfeddersheim-Mülheim-Kärlich
15:00Eisbachtal-Schott Mainz
15:00FC 1906 Erlensee-Eintracht Stadtallendorf
15:00Dietkirchen-Türk Gücü Friedberg
15:00Jahn Regensburg II-1. SC Feucht
15:001860 München II-Ingolstadt II
North Macedonia - Second League
12:00Pehchevo-Pelister
12:00Kamenica Sasa-Karaorman Struga
12:00Besa Dobërdoll-Borec Veles
12:00KF Gostivari-Detonit Plachkovica
12:00Voska Sport-Ohrid Lihnidos
12:00Sloga Vinica-Aresimi
12:00Belasica-Kozhuf Gevgelija
12:00Teteks-Vardar Skopje
North Macedonia - First League
12:00Sileks-Struga
Olaszország - Serie B
14:00Parma-Modena
17:00Pisa-Ternana
Oroszország - Kupa
13:00Sochi-CSKA Moscow
13:00Torpedo Moskva-Ural
Portugália - Taça da Liga
11:00UD Oliveirense-Feirense
15:00Famalicão-Academico Viseu
18:45Sporting Braga-Trofense
20:45Benfica-Penafiel
Románia - Liga III
12:00Voluntari II-Gloria Băneasa
12:00Recolta Gheorghe Doja-Afumaţi
12:00Agricola Borcea-Gloria Albeşti
12:00Înainte Modelu-Dunărea Călăraşi
12:00Olimpic Zărneşti-Kids Tâmpa Braşov
12:00Plopeni-Sepsi II
12:00Târgu Secuiesc-Blejoi
12:00Păuleşti-Odorheiu Secuiesc
12:00Municipal Braşov-Olimpic Cetate
12:00Ştiinţa Miroslava-Csikszereda II
12:00Rapid Brodoc-Dante Botoşani
12:00Bucovina Rădăuţi-Viitorul Darabani
12:00Foresta Suceava-Şomuz Fălticeni
12:00Ceahlăul Piatra Neamţ-CSM Bacău
12:00Sighetu Marmaţiei-Victoria Carei
12:00SCM Zalău-Sportul Şimleu
12:00Bihor Oradea-CFR Cluj II
12:00CSM Satu Mare-Gloria Bistriţa
12:00Focşani-Aerostar Bacău
12:00Dinamo Bacău-Unirea Braniştea
12:00Metalul Buzău-Râmnicu Sărat
12:00Viitorul Ianca-Dacia Unirea Brăila
12:00Voința Limpeziș-Sporting Lieşti
CancelledAstra-Tunari
12:00Flacăra Moreni-Unirea Bascov
12:00Sporting Roşiori-CS U Craiova II
12:00Viitorul Dăești-Petrolul Potcoava
12:00Cozia Călimăneşti-Cetatea Turnu Magurele
12:00Voinţa Lupac-Retezatul Haţeg
12:00Armata Aurul Brad-Viitorul Şimian
12:00Jiul Petroşani-Progresul Ezeriș
12:00Șoimii Lipova-Progresul Pecica
12:00CSM Reşiţa-Ineu
12:00Gloria Lunca Teuz Cermei-Pobeda Stár Bišnov
12:00Viitorul Cluj-Avântul Reghin
12:00Ocna Mureș-Metalurgistul Cugir
12:00Universitatea Alba Iulia-Sănătatea Cluj
12:00Corvinul Hunedoara-Unirea Alba Iulia
Románia - Liga II
09:00Minaur Baia Mare-Viitorul P. Târgu Jiu
09:00Metaloglobus-Progresul Spartac
09:00Slatina-SSU Poli Timişoara
09:00Dumbrăviţa-Unirea Constanța
11:45Unirea Slobozia-Unirea Dej
14:00Politehnica Iași-Dinamo Bucureşti
Skócia - FA Cup
13:30Drumchapel United-FC Edinburgh
14:30Hamilton Academical-East Kilbride
15:00Formartine United-Stenhousemuir
15:00Montrose-Darvel
15:00Peterhead-Queen's Park
15:00Hill Of Beath Hawthorn-Elgin City
15:00Wick Academy-Falkirk
15:00Partick Thistle-Kelty Hearts
15:00Fraserburgh-Arbroath
15:00Raith Rovers-Auchinleck Talbot
15:00Albion Rovers-Stirling University
15:00Cove Rangers-Dunipace
15:00Dundee-Airdrieonians
15:00Greenock Morton-Queen of the South
15:00Linlithgow Rose-Sauchie Juniors
15:00Inverness CT-Stirling Albion
15:00Dunfermline Athletic-Forfar Athletic
19:45Clyde-Dumbarton
Skócia - League Two
15:00Stranraer-Annan Athletic
Spanyolország - Tercera Division
12:00Huracán Melilla-Huétor Tájar
14:30Pamplona-Subiza
14:30Cortes-Valle Egüés
14:30Inter Manacor-Mercadal
14:30Tona-Rapitenca
14:45Torina-Sámano
14:45La Virgen del Camino-Palencia CF
15:00Escobedo-Solares
15:00Ceuta II-Gerena
15:00Hércules II-Orihuela
15:00Peña Balsamaiso-Haro Deportivo
15:00Anaitasuna-Urduliz
15:00Atzeneta-Torrent
15:00Poblense-PE Sant Jordi
15:00Sóller-Penya Independent
15:30Aurrerá Ondarroa-San Ignacio
15:30Muleño-CAP Ciudad de Murcia
15:30Pasaia KE-Vitoria
15:30Oberena-Ardoi
15:30Beti Onak-Alesves
15:30Villacañas-Villarrubia
15:30Binissalem-Manacor
15:45Llerenense-Montehermoso
16:00Villa Santa Brígida-Gran Tarajal
16:00Andratx-CE Sant Jordi
16:00Leioa-Lagun Onak
16:00Durango-Deusto
16:00Castro-Cayón
16:00Alberic-Cartes
16:30Alcantarilla-Cieza
16:45Burladés-Huarte
17:00Unión Molinense-Racing Murcia
17:30Rayo Vallecano II-Trival Valderas
18:00L'Entregu-Condal
18:00Málaga City-Atlético Porcuna
18:30Rápido Bouzas-Alondras
Spanyolország - Segunda B
15:00San Fernando CD-Celta de Vigo II
15:00Rayo Majadahonda-Alcorcon
15:00Sabadell-SD Logroñés
15:00Alcoyano-Calahorra
17:00Cultural Leonesa-Unionistas de Salamanca
17:00Badajoz-Córdoba
17:00Castellón-Real Murcia
18:00Barcelona II-Numancia
Spanyolország - Segunda División
15:15Deportivo Alavés-Villarreal II
15:15Malaga-Ponferradina
17:30Albacete-Racing Santander
17:30Real Oviedo-Mirandes
21:00Las Palmas-Tenerife
Svájc - Challenge League
17:00Thun-Vaduz
17:00Wil-Stade Lausanne-Ouchy
Szlovénia - 2. SNL
12:30Rudar-Dekani
12:30Beltinci-Dob
12:30Fužinar-Primorje
12:30Triglav-Krka
Törökország - 2. Lig
11:00Menemen-Batman Petrolspor
11:00Arnavutköy Belediyespor-Bursaspor
11:00Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor
11:00Karacabey Belediyespor-Kocaelispor
Törökország - 1. Lig
10:30Tuzlaspor-Yeni Malatyaspor
13:00Boluspor-Sakaryaspor
16:00Gençlerbirliği-Rizespor
Ukrajna - Persha Liga
10:00Dinaz Vyshhorod-FSC Mariupol'
11:00Metalurh Zaporizhya-Obolon' Kyiv
Ukrajna - Premier League
11:00Inhulets'-Veres Rivne
12:00Dinamo Kiev-Metalist 1925 Kharkiv
Wales - Feeder Leagues
13:30Holyhead Hotspur-Llandudno
14:00Gresford Athletic-Colwyn Bay
14:00Mold Alexandra-Buckley Town
14:00Chirk AAA-Cefn Druids
14:00Cwmbran Celtic-Pontardawe Town
14:00Ynyshir Albions-Trefelin
14:00Llantwit Major-Cambrian & Clydach
14:30Penrhyncoch-Llanidloes Town
14:30Porthmadog-Guilsfield
14:30Prestatyn Town-Conwy Borough
14:30Afan Lido-Briton Ferry
14:30Barry Town United-Carmarthen Town
14:30Goytre United-Llanelli Town
ElhalasztvaSwansea University-Taff's Well

Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 26-11-2022, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa

Friss focihírek

A futball is sok játékost vonz. A mindennap lejátszott mérkőzések sokasága révén minden felhasználó számára elegendő akció áll rendelkezésre az intelligens fogadások megtételéhez. Először is új vásárlói üdvözlőajánlatok állnak rendelkezésre, ha a regisztráció során kiválasztott bónuszkódokat használ. A tét megkötése előtt a futballtrendek és statisztikák ellenőrzése is szükséges. Az érzelmekre alapozott fogadás nem okos és nem felelős.