Mai foci - Élő foci eredmények

Albánia - Superliga
15:00Tirana-Luftëtari Gjirokastër
15:00Teuta Durrës-Bylis
18:00Kukësi-Partizani Tirana
Anglia - FA Cup
13:00Manchester City-Fulham
15:00Tranmere Rovers-Manchester United
17:00Shrewsbury Town-Liverpool
Belgium - First Division A
13:30Cercle Brugge-Anderlecht
17:00Kortrijk-Club Brugge
19:00Antwerp-Zulte-Waregem
Belgium - First Division B
15:00Union Saint-Gilloise-Lommel
Ciprus - 1. Division
ElhalasztvaApollon-Ethnikos Achna
ElhalasztvaOmonia Nicosia-Anorthosis
ElhalasztvaNea Salamis-Enosis
Finnország - Suomen Cup
17:00MuSa-KTP
Franciaország - Ligue 1
14:00Olympique Lyonnais-Toulouse
16:00Nantes-Bordeaux
20:00Lille-PSG
Görögország - Super League
13:00Xanthi-OFI
13:00Panionios-Atromitos
15:15Panaitolikos-Aris
17:30AEK Athens-Olympiakos Piraeus
Görögország - Football League
11:30Niki Volos-Ialysos
12:00Diagoras-OF Ierapetra
13:00Egaleo-Aspropyrgos Enosis
13:00Ionikos-Kalamata
13:00Trikala-Triglia FC
13:00Thesprotos-Olympiakos Volos
Hollandia - Eerste Divisie
13:30Go Ahead Eagles-NAC Breda
Hollandia - Eredivisie
11:15Vitesse-Emmen
13:30Groningen-Ajax
13:30Willem II-PEC Zwolle
15:45PSV-Twente
Németország - Regionalliga
ElhalasztvaChemie Leipzig-BFC Dynamo
14:00Bonner SC-Fortuna Düsseldorf II
Németország - Bundesliga
14:30Werder Bremen-Hoffenheim
17:00Bayer Leverkusen-Fortuna Dusseldorf
Németország - 3. Liga
12:001860 München-Eintracht Braunschweig
13:00Uerdingen-Bayern München II
Olaszország - Serie C
14:00Robur Siena-Lecco
14:00Pro Vercelli-Monza
14:00Alessandria-Olbia
14:00Arezzo-Pergolettese
14:00Novara-Pontedera
14:00Triestina-Cesena
14:00Fermana-Piacenza
14:00Vis Pesaro-Ravenna
14:00Arzignano Valchiampo-Sambenedettese
14:00Reggina-Bari
14:00Viterbese Castrense-Catania
14:00Virtus Francavilla-Paganese
14:00Monopoli-Ternana
16:30Pianese-AlbinoLeffe
16:30Giana Erminio-Gozzano
16:30Como-Renate
16:30Virtus Verona-FeralpiSalò
16:30Fano-Gubbio
16:30Modena-Imolese
16:30Rimini-Vicenza Virtus
16:30Potenza Calcio-Bisceglie
16:30FC Rieti-Casertana
16:30Avellino-Picerno
16:30Cavese-Teramo
Olaszország - Serie D
13:30Seravezza-Chieri
13:30Bra-Casale
13:30Marsala-Savoia
13:30Lucchese-Ghivizzano Borgo Mozzano
13:30Lavagnese-Ligorna
13:30Caronnese-Prato
13:30Borgosesia-Real Forte Querceta
13:30Vado-Sanremese
13:30Fezzanese-Savona
13:30Folgore Caratese-Caravaggio
13:30Arconatese-Dro Alto Garda
13:30Levico-Inveruno
13:30Nibionnoggiono-Bustese Milano City
13:30Legnano-Ponte San Pietro
13:30Tritium-Pro Sesto
13:30Castellanzese-Scanzorosciate
13:30Virtus Ciserano Bergamo-Sondrio
13:30Virtus Bolzano-Villa Valle
13:30Brusaporto-Seregno
13:30Tamai-Adriese
13:30Cjarlins Muzane-Belluno
13:30Montebelluna-Caldiero Terme
13:30San Luigi-Campodarsego
13:30Delta Porto Tolle-Cartigliano
13:30Union Feltre-Chions
13:30Este-Legnago Salus
13:30Ambrosiana-Luparense
13:30Vigasio-Clodiense
13:30Mestre-Villafranca
13:30Correggese-Alfonsine
13:30Progresso-Breno
13:30Mezzolara-Calvina
13:30Fiorenzuola-Ciliverghe
13:30Sasso Marconi Zola-Forlì
13:30Fanfulla-Lentigione
13:30Crema-Sammaurese
13:30Savignanese-Franciacorta
13:30Mantova-Vigor Carpaneto
13:30Albalonga-Aglianese
13:30Tuttocuoio-Montevarchi Calcio
13:30Nuova Monterosi-Flaminia
13:30Sporting Trestina-Città di Foligno
13:30Cannara-Gavorrano
13:30Sangiovannese-Grassina
13:30Bastia Calcio-Pomezia
13:30Scandicci-San Donato Tavarnelle
13:30Ponsacco-Grosseto
13:30Matelica Calcio-Atletico
13:30Olympia Agnonese-Chieti
13:30Vastese-Città di Campobasso
13:30Tolentino-Jesina
13:30Montegiorgio-Real Giulianova
13:30Avezzano-San Nicolò
13:30Recanatese-Cattolica
13:30Porto Sant'Elpidio-Sangiustese
13:30Pineto-Vastogirardi
13:30Lanusei-Latina
13:30Cassino-Muravera
13:30Pro Calcio Tor Sapienza-Portici
13:30Budoni-Team Nuova Florida
13:30Ostia Mare-Torres
13:30Aprilia-Trastevere
13:30Città di Anagni-Turris
13:30Ladispoli-Vis Artena
13:30Agropoli-Bitonto
13:30Gravina-Foggia
13:30Casarano-Fidelis Andria
13:30Gladiator-Gelbison
13:30Taranto-Grumentum
13:30Nocerina-Nardò
13:30Francavilla-Team Altamura
13:30FC Messina-Biancavilla
13:30Troina-Acireale
13:30Cittanovese-Corigliano Calabro
13:30Roccella-Nola 1925
13:30San Tommaso-Giugliano
13:30Castrovillari-Messina
13:30Marina di Ragusa-Palermo
13:30Licata-Palmese
14:00Verbania-Fossano
14:00Audace Cerignola-Brindisi
14:00Latte Dolce-Arzachena
Olaszország - Serie B
14:00Crotone-Spezia
14:00Venezia-Trapani
20:00Ascoli-Frosinone
Olaszország - Serie A
11:30Internazionale-Cagliari
14:00Hellas Verona-Lecce
14:00Sampdoria-Sassuolo
14:00Parma-Udinese
17:00Roma-Lazio
19:45Napoli-Juventus
Portugália - Primeira Liga
15:00Tondela-Vitória Setúbal
15:00Famalicão-Santa Clara
15:00Belenenses-Portimonense
17:30Paços de Ferreira-Benfica
20:00Desportivo Aves-Boavista
Skócia - Premiership
12:30St. Mirren-Aberdeen
15:00Hearts-Rangers
Spanyolország - Tercera Division
10:15Santutxu-Beasain
10:30Portugalete-Basconia
10:30Flat Earth-Pozuelo Alarcón
10:30Morata-Unión Adarve
10:30AD Parla-Carabanchel
10:30Alcorcón II-Leganés II
10:30San Fernando Henares-Alcobendas Sport
10:30El Álamo-Trival Valderas
10:30Torrejón-RSD Alcalá
10:30Villaverde-Boetticher-Móstoles
10:30Calahorra II-SD Logroñés
10:30San Juan Mozarrifar-Utebo
10:30Real Zaragoza II-Tarazona
11:00Villarreal III-Crevillente
11:00Paterna-Alzira
11:00Atzeneta-Benigànim
11:00Saguntino-Alcoyano
11:00Pontellas-Polvorín
11:00Condal-Gijón Industrial
11:00Covadonga-Llanes
11:00San Martín-Llanera
11:00Praviano-Vallobín
11:00Lenense-Siero
11:00-Solares
11:00Castelldefels-Pobla Mafumet
11:00Horta-Igualada
11:00Cerdanyola del Vallès-Manresa
11:00Granollers-Banyoles
11:00Atlético Pinto-Santa Ana
11:00Almería II-Real Jaén
11:00Huétor Vega-Loja
11:00Vélez-Ciudad de Torredonjimeno
11:00Mancha Real-Atlético Porcuna
11:00Alhaurín-Linares Deportivo
11:00Rota-Antoniano
11:00Gerena-Ciudad de Lucena
11:00San Roque Lepe-Conil
11:00Utrera-Real Betis II
11:00Poblense-Alcúdia
11:00El Palmar-Huércal Overa
11:00Cartagena II-Los Garres
11:00Fuente Cantos-RCP Valverdeño
11:00Trujillo-Cacereño
11:00Olivenza-Valdivia
11:00Varea-Comillas
11:00Azuqueca-Almagro Spain
11:00Conquense-Tarancón
11:00Manchego-Socuéllamos
11:00-Illescas
11:15Navarro-Mosconia
11:15Sants-San Cristobal
11:15Plus Ultra-UCAM Murcia II
11:15Real Murcia II-Lorca
11:15Jerez-Calamonte
11:15Valdefierro-Teruel
11:30Figueres-L'Hospitalet
12:00Tenerife II-Buzanada
12:00-Unión Viera
12:00La Cuadra-Gran Tarajal
12:30Atlético Paso-Lanzarote
12:30UD San Fernando-Vera
14:30San Ignacio-Durango
15:00Torina-Escobedo
15:00Bembibre-Cristo Atlético
15:00Málaga II-Polideportivo Almería
15:00EDMF Churra-Mazarrón FC
15:00Almudévar-Binéfar
15:00Calamocha-Atlético Monzón
15:00CDJ Tamarite-Sariñena
15:00Barbastro-Belchite 97
15:15Cayon-Laredo
15:15Deportiva Minera-Cartagena II
15:15Alberite-Anguiano
15:30Arenteiro-Bergantiños
15:30Arzúa-As Pontes
15:30Villalbés-Silva
15:30Alondras-Barco
15:30Tuilla-L'Entregu
15:30Textil Escudo-Bezana
15:30Naval-Rayo Vallecano II
15:30Atlético Tordesillas-UD Santa Marta
15:30Almazán-La Granja
15:30Sóller-Mallorca II
15:30Llosetense-Santanyí
15:30Muleño-Lorca Deportiva
15:30Atlético Pulpileño-SFC Minerva
15:30Mar Menor-Olímpico Totana
15:30CAP Ciudad de Murcia-Aguilas
15:30Diocesano-Azuaga
15:30Peña Sport-Murchante
15:30Arnedo-Calasancio
15:30Villanueva CF-Robres
15:30Illueca-Borja
15:30Madridejos-Atlético Ibañés
15:30Pedroñeras-Toledo
15:30Torrijos-Quintanar
16:00Hércules II-Jove Español
16:00Olímpic Xàtiva-RC Catarroja
16:00Vilamarxant-Elche II
16:00Somozas-Compostela
16:00Ourense CF-Deportivo La Coruña II
16:00Choco-Rápido Bouzas
16:00Arosa-UD Ourense
16:00Paiosaco-Estradense
16:00Ceares-Lealtad
16:00Urraca-Colunga
16:00Gimnástica Torrelavega-Selaya
16:00Barquereño-Tropezón
16:00Vilassar Mar-Sant Andreu
16:00Terrassa-Europa
16:00Gimnástica Segoviana-La Virgen del Camino
16:00Becerril Campos-Real Ávila
16:00Arandina-La Bañeza
16:00Real Burgos-Zamora
16:00Pozoblanco-Coria CF
16:00Xerez-Córdoba II
16:00Aceuchal-CD Coria
16:00Arroyo-Moralo
16:00Llerenense-Miajadas
16:00Villanovense-Extremadura UD II
16:00La Calzada-Vianés
16:00Oyonesa-Náxara
16:00Alfaro-Villegas
16:00Fraga-Brea
16:00La Roda-La Solana
16:00Guadalajara-Albacete II
16:30Caudal-Real Avilés
16:30Sodupe-Balmaseda
16:30Aurrerá de Vitoria-Real Sociedad III
16:30Torreperogil-Antequera
16:30Huétor Tájar-El Ejido
16:30Puente Genil-Sevilla III
16:30Los Barrios-Ceuta
17:00El Palo-Maracena
17:00Lebrijana-Arcos
17:00Ibiza Islas Pitiusas-Portmany
Félbeszakadt (Félb.)Vilafranca-Reus Deportiu
Spanyolország - Segunda B
10:30Granada II-Talavera
10:30Getafe II-Marino de Luanco
10:30Melilla-Internacional de Madrid
11:00Linense-Merida
11:00Hércules-Levante II
11:00FC Andorra-Gimnàstic Tarragona
11:00Ebro-Badalona
11:00Castellón-La Nucía
11:00Valencia II-Sabadell
11:00Sporting Gijón II-Pontevedra
11:00Ibiza-SS Reyes
11:00Atlético Baleares-Rayo Majadahonda
11:00Real Oviedo II-Las Palmas II
11:00Real Madrid II-Peña Deportiva
11:00Burgos-Haro Deportivo
11:00Unionistas de Salamanca-Deportivo Alavés II
16:00Marbella-UCAM Murcia
16:00Real Murcia-Córdoba
16:00Badajoz-Cádiz II
16:00Orihuela-Villarreal II
16:00Racing Ferrol-Coruxo
16:00Atlético Madrid II-Langreo
16:00Real Unión-Salamanca UDS
16:00Athletic Club II-Cultural Leonesa
16:00UD Logroñés-Calahorra
16:00Guijuelo-Real Sociedad II
16:00Izarra-Barakaldo
16:30Sanluqueño-Don Benito
16:30Yeclano-Algeciras
17:00Recreativo Huelva-Villarrobledo
17:00Cornellà-Espanyol II
17:30Sevilla II-FC Cartagena
Spanyolország - Segunda División
11:00Málaga-Mirandés
15:00Albacete-Deportivo La Coruña
15:00Almería-Elche
17:15Alcorcón-Ponferradina
17:15Rayo Vallecano-Extremadura UD
19:30Girona-Real Oviedo
Spanyolország - La Liga
11:00Atletico Madrid-Leganes
13:00Celta de Vigo-Eibar
15:00Getafe-Real Betis
17:30Real Sociedad-Mallorca
20:00Real Valladolid-Real Madrid
Svájc - Super League
15:00St. Gallen-Lugano
15:00Thun-Sion
15:00Young Boys-Basel
Svájc - Challenge League
14:00Vaduz-Wil
15:00Chiasso-Grasshopper
Törökország - Süper Lig
10:30Denizlispor-Antalyaspor
13:00Göztepe-Beşiktaş
16:00Konyaspor-Galatasaray
Törökország - 2. Lig
10:00Kahramanmaraşspor-Sivas Belediyespor
10:00Şanlıurfaspor-Afjet Afyonspor
10:00Gümüşhanespor-Yeni Çorumspor
10:00Hekimoğlu Trabzon-Manisa FK
10:30Kırşehir Belediyespor-Bayburt İÖİ
10:30BB Bodrumspor-Etimesgut Belediyespor
10:30Niğde Anadolu-Eyüpspor
10:30Bandırmaspor-Kastamonuspor
10:30Kardemir Karabükspor-Vanspor FK
10:30Uşak Spor-Sakaryaspor
10:30Ergene Velimeşespor-Ankara Demirspor
10:30Sarıyer-Tarsus İdman Yurdu
10:30Samsunspor-Başkent Akademi
10:30Hacettepe-Amed
10:30Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor
10:301922 Konyaspor-Pendikspor
ElhalasztvaTuzlaspor-Elazığspor
Törökország - 1. Lig
11:00BB Erzurumspor-Balıkesirspor
11:00Hatayspor-Menemenspor
13:30Eskişehirspor-Adanaspor
16:00Adana Demirspor-Boluspor

Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 26-01-2020, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa

Friss focihírek