Mai foci - Élő foci eredmények

Albánia - Superliga
17:45Dinamo Tirana-Laçi
Anglia - Premier League
19:00Newcastle United-Leeds United
Ausztria - Regionalliga
17:00Bruck / Leitha-Traiskirchen / Tribusw.
17:00Wals-Grünau-Anif
17:00Grödig-Pinzgau Saalfelden
17:00TSV St. Johann-Salzburger AK
17:00SV Innsbruck-Schwaz
17:00Treibach-Wolfsberger AC II
17:00Bad Gleichenberg-Deutschlandsberger SC
17:00Hertha-Allerheiligen
17:00Kalsdorf-St. Anna
17:00Spittal-Weiz
17:30Wiener SC-Draßburg
17:30Marchfeld-First Vienna
17:30TWL Elektra-Mauerwerk
17:30Wörgl-SVG Reichenau
Belgium - First Division A
18:45Cercle Brugge-AS Eupen
Belgium - First Division B
18:00RWDM-Waasland-Beveren
Belorusszia - Premier League
17:00Torpedo BelAZ-Energetyk-BGU
CancelledSputnik-Ruh Brest
Bosznia és Hercegovina - Premijer Liga
16:00Sarajevo-Leotar
18:00Borac Banja Luka-Siroki Brijeg
Bulgária - Second League
14:00Marek-Lovech
14:00Dobrudzha 1919-Maritsa Plovdiv
14:00Levski Lom-CSKA 1948 Sofia II
14:00Septemvri Simitli-Strumska slava
16:00Etar-Sportist Svoge
Bulgária - First League
13:00Tsarsko selo-Lokomotiv Plovdiv
15:15Arda-Pirin Blagoevgrad
17:30Botev Plovdiv-Beroe
Ciprus - 1. Division
16:00PAEEK-Aris
Csehország - 3. liga
16:00Hlučín-Dolní Benešov
Csehország - FNL
14:30Vlašim-Prostějov
14:30Dukla Praha-Příbram
16:00Ústí nad Labem-Varnsdorf
Csehország - Czech Liga
17:00Hradec Králové-Pardubice
17:00Sigma Olomouc-Baník Ostrava
Dánia - Superliga
17:00AaB-OB
Dánia - 2nd Division
17:00HIK-B 93
Dánia - 1st Division
16:00Fredericia-Helsingør
17:00Lyngby-HB Køge
Finnország - Kakkonen
15:30I-Kissat-EPS
Franciaország - National 1
17:00Bourg-en-Bresse Péronnas-Châteauroux
17:00Red Star-Villefranche Beaujolais
17:00Sète-Stade Briochin
17:00Laval-Le Mans
17:00Orléans-Annecy
17:00Sedan-Créteil-Lusitanos
17:00Chambly-Oise-Bastia-Borgo
17:00Boulogne-Cholet
Franciaország - Ligue 1
19:00Strasbourg-Metz
Görögország - Super League
16:00Ionikos-Aris
Hollandia - Eredivisie
18:00Sparta Rotterdam-NEC
Hollandia - Eerste Divisie
18:00Almere City-Ajax II
18:00Den Bosch-AZ II
18:00Dordrecht-Telstar
18:00De Graafschap-Excelsior
18:00Helmond Sport-Utrecht II
18:00MVV-Eindhoven
18:00NAC Breda-Emmen
18:00Roda JC-TOP Oss
18:00Volendam-VVV
Horvátország - 1. HNL
18:00Hrvatski Dragovoljac-Rijeka
Írország - FAI Cup
18:45UCD-Waterford
18:45St Patrick's Athletic-Wexford
18:45Bohemians-Maynooth University Town
19:00Finn Harps-Dundalk
Lengyelország - Ekstraklasa
16:00Zagłębie Lubin-Nieciecza
18:30Lech Poznań-Wisła Kraków
Lengyelország - I Liga
16:00Jastrzębie-Zagłębie Sosnowiec
18:30Resovia Rzeszów-Miedź Legnica
Litvánia - 1 Lyga
14:00Riteriai II-Banga II
15:00Panevėžys II-Žalgiris II
Litvánia - A Lyga
15:00Dainava-Suduva
Moldova - Divizia Nationala
16:00Petrocub-Milsami
16:00CSF Bălți-Sfîntul Gheorghe
Montenegró - First League
16:00Buducnost-Jezero
Németország - 3. Liga
17:00Havelse-Viktoria Köln
Németország - 2. Bundesliga
16:30Schalke 04-Karlsruhe
16:30Nürnberg-Hansa Rostock
Németország - Regionalliga
ElhalasztvaLichtenberg-Auerbach
17:00Babelsberg-Tennis Borussia
17:00Wacker Burghausen-Heimstetten
17:00Buchbach-Bayern München II
17:00Viktoria Aschaffenburg-Pipinsried
17:001860 Rosenheim-Illertissen
17:00Weiche Flensburg-Heider SV
ElhalasztvaSportfreunde Lotte-Wiedenbrück
17:30Rot-Weiss Essen-Schalke 04 II
Németország - Oberliga
16:30Seligenporten-Ansbach
17:00Rot-Weiß Erfurt-Wacker Nordhausen
17:30Alemannia Waldalgesheim-Emmelshausen
17:30Barmbek-Uhlenhorst-Bramfelder SV
17:30Hamm United-Lohbrügge
17:30Osdorf-Niendorfer TSV
18:00Fortuna Köln II-Pesch
Németország - Bundesliga
18:30Hertha BSC-Greuther Fürth
Olaszország - Serie B
16:00Como-Frosinone
18:30Brescia-Crotone
Olaszország - Serie A
18:45Sassuolo-Torino
Portugália - Primeira Liga
19:15Portimonense-Santa Clara
Románia - Liga III
14:00CSM Deva-CSM Reşiţa
14:00Viitorul Târgu Jiu II-Jiul Petroşani
14:00Paşcani-Ştiinţa Miroslava
14:00CFR Cluj II-Someşul Dej
14:00Râmnicu Sărat-Sporting Lieşti
14:00Înainte Modelu-Olteniţa
14:00Gloria Albeşti-Afumaţi
14:00FCV Farul Constanţa II-Popești-Leordeni
14:00Academica Clinceni II-Flacăra Moreni
14:00Dinamo Bucureşti II-Rapid II
14:00Odorheiu Secuiesc-Sepsi II
14:00Alexandria-Slatina
14:00Ghiroda şi Giarmata Vii-Avântul Periam
14:00Șoimii Lipova-Pobeda Stár Bišnov
14:00Arieşul Turda-Sănătatea Cluj
14:00Avântul Reghin-Unirea Ungheni
Románia - Liga II
13:00Petrolul 52-Ripensia Timişoara
Románia - Liga I
15:00Voluntari-Mioveni
18:00Rapid-Gaz Metan Mediaş
Skócia - FA Cup
18:45East Stirlingshire-Fort William
19:00Cumbernauld Colts-Buckie Thistle
Skócia - League Two
18:45Edinburgh City-Stirling Albion
Spanyolország - Tercera Division
19:30Varea-Agoncillo
20:00Buzanada-Santa Úrsula
Spanyolország - Segunda B
15:00Llagostera-Cornellà
17:00Athletic Club II-Unionistas de Salamanca
19:00Extremadura UD-Racing Ferrol
19:00Castellón-Sanluqueño
Spanyolország - Segunda División
19:00Alcorcon-Almeria
Spanyolország - La Liga
19:00Celta de Vigo-Cadiz
Svájc - Schweizer Pokal
17:30Bulle-Lausanne Sport
17:30Kriens-Zürich
18:00Concordia Basel-Servette
18:00Neuchâtel Xamax-Lugano
18:00Yverdon Sport-Wil
Szerbia - Prva Liga
14:00Grafičar-Javor Ivanjica
14:00Timok Zaječar-Kabel Novi Sad
Szerbia - Super Liga
14:00Novi Pazar-Radnički Niš
17:00Radnik Surdulica-Vojvodina
17:00Metalac GM-Kolubara
Szlovákia - Super Liga
15:00Spartak Trnava-Sereď
Szlovénia - 2. SNL
13:30NŠ Drava-Triglav
Törökország - Süper Lig
17:00Yeni Malatyaspor-Fatih Karagümrük
17:00Altay-Göztepe
Ukrajna - Persha Liga
13:30Alians Lypova Dolyna-Hirnyk-Sport
15:30FK Metalist Kharkiv-Polessya
Ukrajna - Premier League
16:30Desna-Rukh Vynnyky
Wales - Feeder Leagues
18:30Gresford Athletic-Llangefni Town
18:30Afan Lido-Goytre United
18:30Llanelli Town-Llantwit Major
18:30Taff's Well-Undy Athletic
18:30Port Talbot Town-Ammanford
18:45Pontypridd Town AFC-Briton Ferry
Wales - Premier League
18:45Newtown-Aberystwyth Town

Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 17-09-2021, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa

Friss focihírek