Mai foci - Élő foci eredmények

Anglia - League Two
18:45Colchester United-Sutton United
Anglia - FA Cup
18:45Yate Town-Dover Athletic
Anglia - League Cup
18:45Chelsea-Southampton
18:45Arsenal-Leeds United
18:45Queens Park Rangers-Sunderland
Anglia - EFL Trophy
18:00Gillingham-West Ham U21
18:00Rotherham United-Manchester City U21
18:00Cheltenham Town-Chelsea U21
18:00Milton Keynes Dons-Aston Villa U21
18:45AFC Wimbledon-Crystal Palace U21
18:45Oxford United-Tottenham U21
Anglia - National League
18:45Aldershot Town-Weymouth
18:45Altrincham-Solihull Moors
18:45Chesterfield-Eastleigh
18:45Halifax Town-Dagenham & Redbridge
18:45King's Lynn Town-Boreham Wood
18:45Maidenhead United-Wrexham
18:45Notts County-Bromley
18:45Stockport County-Barnet
18:45Wealdstone-Grimsby Town
18:45Yeovil Town-Woking
Anglia - League One
18:45Doncaster Rovers-Cambridge United
18:45Wigan Athletic-Lincoln City
Ausztria - Kupa
09:30Lafnitz-Wolfsberger AC
12:30Weiz-SAK Klagenfurt
Ausztria - Regionalliga
08:30SVG Reichenau-Fügen
09:00Wörgl-SV Innsbruck
12:00Schwaz-Kufstein
13:00Hall-Wacker Innsbruck II
14:00Kitzbühel-Imst
14:00Telfs-WSG Tirol II
Belgium - Kupa
18:00KV Oostende-Onhaye
18:30RWDM-Zulte-Waregem
18:30Mechelen-Union Saint-Gilloise
18:45Royal Excel Mouscron-Standard Liège
Bulgária - Second League
13:00Botev Plovdiv II-Neftohimik
Bulgária - Cup
12:00Lokomotiv Sofia 1929-Lokomotiv Plovdiv
16:00Levski Sofia-Septemvri Simitli
Csehország - Kupa
15:30Bohemians 1905-Vysočina Jihlava
Dánia - DBU Pokalen
16:00Horsens-Vejle
16:00Fredericia-Hvidovre
Franciaország - National 1
17:00Bourg-en-Bresse Péronnas-Concarneau
17:00Sète-Boulogne
17:00Cholet-Villefranche Beaujolais
17:00Châteauroux-Chambly-Oise
17:00Avranches-Annecy
Görögország - Kupa
12:00Levadiakos-Asteras Tripolis
12:00Anagennisi Karditsas-Kallithea
14:15Larissa-PAS Giannina
Hollandia - KNVB Beker
16:45SteDoCo-Utrecht
18:00Kozakken Boys-Telstar
18:00Volendam-Emmen
18:00Sparta Nijkerk-ADO Den Haag
18:00ACV-MVV
18:00ASWH-Heracles
18:00Spakenburg-Dordrecht
18:00PEC Zwolle-De Graafschap
18:00Roda JC-Den Bosch
18:00DVS '33-Eindhoven
19:00NAC Breda-VVV
Horvátország - Cup
11:00Rudeš-Osijek
13:00Belišće-Hajduk Split
15:30Šibenik-Slaven Koprivnica
Lengyelország - Kupa
11:30Lechia Zielona Góra-Arka Gdynia
11:30Unia Skierniewice-Lech Poznań
13:45Swit-Lechia Gdańsk
16:00Kalisz-Rakow Czestochowa
Németország - DFB Pokal
16:30Preußen Münster-Hertha BSC
16:30Babelsberg-RB Leipzig
16:301860 München-Schalke 04
16:30Hoffenheim-Holstein Kiel
18:00Borussia Dortmund-Ingolstadt
18:45Osnabrück-Freiburg
18:45Nürnberg-Hamburg
18:45Mainz 05-Arminia Bielefeld
Németország - Regionalliga
14:00Bahlinger SC-Hoffenheim II
14:00FC Gießen-Kickers Offenbach
17:00Schott Mainz-Astoria Walldorf
17:00Stuttgart II-FSV Frankfurt
17:00Aalen-Ulm
17:00Balingen-Rot-Weiß Koblenz
17:00Pirmasens-Hessen Kassel
Németország - Oberliga
17:00Eintracht Stadtallendorf-Hünfelder SV
17:30Karbach-Eintracht Trier
18:00Heeslinger SC-TB Uphusen
Olaszország - Serie A
16:30Spezia-Genoa
16:30Venezia-Salernitana
18:45Milan-Torino
Örményország - Premier League
09:45Ararat-Van
11:00Sevan-Urartu
Oroszország - Kupa
12:00Orenburg-Dinamo Moscow
14:00Metallurg Lipetsk-CSKA Moscow
Portugália - Taça da Liga
18:00Santa Clara-Porto
20:15Sporting Lisbon-Famalicão
Románia - Románia Kupa
12:00Filiaşi-Hermannstadt
15:00Gaz Metan Mediaş-Chindia Târgovişte
18:00Dinamo Bucureşti-Argeș
Skócia - Championship
18:30Greenock Morton-Partick Thistle
18:45Ayr United-Kilmarnock
18:45Dunfermline Athletic-Raith Rovers
18:45Hamilton Academical-Queen of the South
18:45Inverness CT-Arbroath
Spanyolország - La Liga
17:00Deportivo Alavés-Elche
19:00Espanyol-Athletic Club
19:30Villarreal-Cadiz
Svájc - Schweizer Pokal
17:00Aarau-Lausanne Sport
18:00Biel-Bienne-Stade Lausanne-Ouchy
18:15Yverdon Sport-Zürich
Svédország - Superettan
17:00Helsingborg-GAIS
17:00Trelleborg-AFC Eskilstuna
Szlovákia - Kupa
15:00Podbrezová-Spartak Trnava
Törökország - Turkey Cup
10:00Ankaragücü-Somaspor
11:00Amed-Tarsus İdman Yurdu
11:00Eyüpspor-Bucaspor 1928
11:00Akhisarspor-Bergama Belediyespor
11:00Boluspor-Çarşambaspor
12:30Altay-Belediye Derincespor
15:00Samsunspor-1922 Konyaspor
17:45Adanaspor-Adıyaman
Ukrajna - Kupa
16:30Metalist 1925 Kharkiv-Oleksandria

Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 26-10-2021, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa

Friss focihírek