Mai foci - Élő foci eredmények

Anglia - League One
11:30Plymouth Argyle-Ipswich Town
Anglia - FA Trophy
12:00Grays Athletic-Merstham
14:00FC Romania-Faversham Town
Ausztria - Regionalliga
14:00Dornbirner SV-FC Egg
15:00Telfs-Imst
Belgium - Kupa
14:00Eendracht Aalst-Westerlo
14:00Knokke-Beerschot
14:00URSL Visé-Waasland-Beveren
Csehország - 3. liga
08:15Dukla Praha II-Bohemians 1905 II
08:15Admira Praha-Přeštice
08:15Viktoria Žižkov-Slovan Velvary
08:15Slovácko II-Hanácká
08:15Uničov-Uherský Brod
08:15Velké Meziříčí-Slovan Rosice
08:30Viktoria Plzeň II-Písek
08:30Zlín II-Znojmo
14:30Sokol Hostouň-Králův Dvůr
14:30Zápy-Teplice II
Dánia - 2nd Division
11:00AB-B 93
eurocups - UEFA Nemzetek Ligája
13:00Andorra-Lettország
13:00Moldova-Liechtenstein
16:00Szlovákia-Belorusszia
16:00Azerbajdzsán-Kazahsztán
18:45Ausztria-Horvátország
18:45Dánia-Franciaország
18:45Hollandia-Belgium
18:45Wales-Lengyelország
18:45Feröer-szigetek-Törökország
18:45Luxemburg-Litvánia
Finnország - Ykkönen
14:00PK-35-PIF
14:00EIF-JäPS
Finnország - Kakkonen
11:00OTP-FC Komeetat
11:00Kraft-KajHa
15:00JS Hercules-OLS
Görögország - Kupa
13:00Almyros Gaziou-Apollo Efpaliou
13:00Aris Voula-Nafpaktiakos
Horvátország - 2. HNL
14:00Croatia Zmijavci-Orijent 1919
Írország - First Division
14:00Bray Wanderers-Waterford
Lettország - 1. Liga
16:30Salaspils-Dinamo Rīga
Németország - Regionalliga
12:00Phönix Lübeck-Hamburger SV II
12:00Holstein Kiel II-Kickers Emden
12:00Teutonia Ottensen-Schwarz-Weiß Rehden
13:00Borussia Hildesheim-Bremer SV
Németország - Oberliga
09:00ESC Geestemünde-Aumund-Vegesack
11:00Schwachhausen-TuSpo Surheide
12:00Sonnenhof Großaspach-Offenburger FV
12:00Niendorfer TSV-Sasel
12:00Landsberg-Garching
12:30Rugenbergen-Süderelbe
12:30Mülheim-Kärlich-Gonsenheim
13:00Victoria Clarholz-Ennepetal
13:00Preußen Münster II-Finnentrop / Bamenohl
13:00Schermbeck-Gütersloh
13:00Sportfreunde Siegen-Westfalia Rhynern
13:00Schonnebeck-Kleve
13:00Sonsbeck-Monheim
13:00SF Baumberg-Schwarz-Weiß Essen
13:00TVD Velbert-Hilden
13:00Kray-Cronenberger SC
13:00Heeslinger SC-Bersenbrück
13:00HSC Hannover-Lupo-Martini
13:00LSK Hansa-Arminia Hannover
13:00VfL Oldenburg-Ahlerstedt / Ottendorf
13:00Spelle-Venhaus-Gifhorn
13:00ASC Dortmund-Gievenbeck
13:00Union Tornesch-Paloma
13:00Buchholz-Hamm United
13:00TSV Steinbach II-Baunatal
13:00Unter-Flockenbach-Eintracht Frankfurt II
13:00Oldenburger SV-Union Neumünster
13:00Eckernförder SV-Todesfelde
13:00DJK Bamberg-Cham
13:00Bergisch Gladbach-Hürth
13:00Viktoria Arnoldsweiler-Pesch
13:00Siegburger SV-Borussia Freialdenhoven
13:00BCV Glesch / Paffendorf-Wegberg-Beeck
13:00Rotenburger SV-Ramlingen / Ehlershausen
13:00Vreden-Eintracht Rheine
13:15Union Nettetal-Homberg
13:15Frechen-Hennef 05
13:30SC St. Tönis-Meerbusch
13:30Fortuna Köln II-Eintracht Hohkeppel
13:30Vichttal-Bonner SC
13:30Blau-Weiß Friesdorf-Blau-Weiß Königsdorf
13:30FSV Duisburg-TuRU 1880 Düsseldorf
14:00Erndtebrück-Sportfreunde Lotte
Norvégia - 2. Division
10:30Brattvåg-Ullensaker / Kisa
11:00Alta-Træff
14:00Asker-Eidsvold
Oroszország - FNL
07:00SKA Khabarovsk-Kuban Krasnodar
11:00Veles-KAMAZ
12:00Krasnodar II-Neftekhimik
13:00Shinnik-Rubin Kazan
13:00Akron-Ufa
14:00Volgar Astrakhan-Alaniya Vladikavkaz
14:00Arsenal Tula-Volga Ulyanovsk
14:00Baltika-Yenisey
15:00Dynamo Makhachkala-Rodina Moskva
Románia - Liga III
10:00Unirea Braniştea-Dinamo Bacău
Skócia - Challenge Cup
12:45Cliftonville-Queen's Park
Spanyolország - Tercera Division
08:00Paracuellos Antamira-Las Rozas
08:00Real Murcia II-Racing Murcia
08:00RSC Internacional-Getafe II
09:00La Unión Atlético-Alcantarilla
09:30Torrejón-Galapagar
09:30Subiza-Txantrea
09:30Canillas-Real Aranjuez
09:30Collado Villalba-Trival Valderas
09:45Grama-Montañesa
10:00Talavera II-Conquense
10:00Ursaria-RSD Alcalá
10:00Rota-Cartaya
10:00Ayamonte-Bollullos
10:00Elche II-Orihuela
10:00Avilés Stadium-Sporting Gijón II
10:00Llanes-Real Titánico
10:00Tenerife II-Lanzarote
10:00Málaga City-Motril
10:00Azuaga-Don Álvaro
10:00Deportivo La Coruña II-Arosa
10:00El Palo-Real Jaén
10:00Huétor Vega-Almería II
10:00Castelldefels-Girona II
10:00Pobla Mafumet-L'Hospitalet
10:00Rapitenca-Badalona II
10:00Portmany-Poblense
10:00Varea-Haro Deportivo
10:00La Virgen del Camino-Becerril Campos
10:00Azuqueca-Torrijos
10:00Pozuelo Alarcón-Madrid 2021 FP
10:00Villalbés-Rápido Bouzas
10:00Somozas-Viveiro
10:00Móstoles-Rayo Vallecano II
10:00Cuarte-Binéfar
10:00Olivenza-Moralo
10:30Sants-San Cristóbal
10:30Plasencia-Calamonte
10:30Tona-Vilassar Mar
10:30La Estrella-Arroyo
11:00Marino-Mensajero
11:00La Cuadra-Ibarra
14:00Mirandés II-Unami
15:00Cayón-Sámano
15:00Calahorra II-Anguiano
15:00UD Ourense-Celta de Vigo III
15:00Choco-Silva
15:00CE Sant Jordi-Sóller
15:00Atlético Monzón-Illueca
15:00Bembibre-Atlético Tordesillas
15:00Llanera-Lealtad
15:00Calamocha-Barbastro
15:00Ceares-Condal
15:00Almudévar-Aspe
15:00Real Ávila-Ponferradina II
15:00Leioa-Anaitasuna
15:00Cantolagua-Beti Onak
15:00Peralada-Sant Andreu
15:10La Almunia-Huesca II
15:15Valdesoto-L'Entregu
15:30Barco-Arzúa
15:30Sevilla III-Conil
15:30Colunga-Covadonga
15:30Tuilla-Caudal
15:30Deportiva Minera-UD Caravaca
15:30Montehermoso-Fuente Cantos
15:30Luarca-Praviano
15:30Utrillas-Robres
15:30Paiosaco-Estradense
15:30CDJ Tamarite-Cariñena
15:30Vianés-Berceo
15:30Palencia CF-Arandina
16:00Tropezón-Escobedo
16:00CAP Ciudad de Murcia-UCAM Murcia II
16:00Vimenor-Villa
16:00Oyonesa-River Ebro
16:00Náxara-Agoncillo
16:00Roda-Hércules II
16:00Almazán-Atlético Astorga
16:00Rayo Ibense-Villarreal III
16:00Épila-Ejea
16:00Torreperogil-Arenas Armilla
16:00Azkoyen-Burladés
16:00Inter Manacor-Binissalem
16:00Torre del Mar-Marbella
16:00Águilas-El Palmar
16:00Villafranca-Jerez
16:30Quintanar del Rey-Marchamalo
16:30Atlético Tomelloso-Illescas
16:30Cieza-Unión Molinense
17:00Ciudad de Lucena-Xerez
17:00Ciudad de Torredonjimeno-Málaga II
17:00Platges Calvià-Santanyí
18:00Villarrobledo-Calvo Sotelo
Spanyolország - Segunda B
10:00Linares Deportivo-Alcorcon
10:00Rayo Majadahonda-Ceuta
10:00Real Madrid II-Badajoz
10:00Atlético Baleares-UD Logroñés
10:00Real Unión-Alcoyano
10:00SD Logroñés-Intercity
10:00Sabadell-Calahorra
14:00Cornellà-Castellón
15:00Pontevedra-Linense
16:00Cultural Leonesa-Córdoba
16:00Numancia-La Nucía
16:00Gimnàstic Tarragona-Amorebieta
CancelledFuenlabrada-Inter de Madrid
Spanyolország - Segunda División
12:00Burgos-Levante
14:15Lugo-Real Oviedo
16:30Eibar-Racing Santander
16:30Albacete-FC Andorra
19:00Las Palmas-Granada
Svédország - Division 1
11:00Piteå Women-Örebro Syrianska
11:00Sollentuna-Vasalund
11:00Team Thoren-Motala
13:00Gefle-IF Karlstad
13:00Stockholm Inter-Umeå
14:00Ljungskile-Falkenberg
Szlovénia - 2. SNL
14:00Rogaška-Beltinci
14:00Brinje Grosuplje-Fužinar
Törökország - 2. Lig
11:30Bayburt ÖİS-Arnavutköy Belediyespor
12:00Sivas Belediyespor-Afjet Afyonspor
12:00Pazarspor-Kastamonuspor
12:00Adıyaman-Diyarbekirspor
12:001461 Trabzon FK-Karacabey Belediyespor
12:30Zonguldak Kömürspor-İskenderunspor
13:00Sarıyer-Serik Belediyespor
13:00Kırklarelispor-Vanspor FK
16:0024 Erzincanspor-Menemen
16:00Tarsus İdman Yurdu-Şanlıurfaspor
16:00Çorum FK-Batman Petrolspor
16:00Amed-Bursaspor
16:00Bucaspor 1928-Kırşehir Belediyespor
16:00Fethiyespor-Etimesgut Belediyespor
Ukrajna - Premier League
10:00Minai-Lviv
Ukrajna - Persha Liga
09:00Chernihiv-LNZ Cherkasy
12:00Polissya-Bukovyna

Élő foci eredmények és végeredmények a ma játszódó európai mérkőzéseken. Mérkőzések a világ minden tájáról, eredmények teljes listája megtalálható a SoccerStats247 foci eredmények oldalán. Ma, 25-09-2022, követheted a labdarúgó-bajnokság mérkőzéseit, ellenőrizheted a végeredményeket, valamint az élő eredményeket. Miközben arra törekszünk, hogy valós idejű szolgáltatást nyújtsunk, az élő eredményeknél bizonyos késleltetést tapasztalhatnak a bajnokságok és a helyszín függvényében. Az előző napon játszott mérkőzések eredményeit is ellenőrizheti, a gólszerzőkkel és cserékkel egyetemben.



Magyarország Versenyek

Magyarországon számos foci bajnokság és kupasorozat zajlik az év során. A helyi labdarúgó-bajnokságok részleteit és táblázatait az alábbi linkeken tekintheti meg:

NB IMagyar Kupa

Friss focihírek